Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Mieścimy się w Dziekanowie Leśnym na granicy z Łomiankami przy Kolejowej 236
Używamy markowego sprzętu polskich producentów.
zakres działalności

Co oferujemy

Okresowe badania techniczne pojazdów

Są to badania obowiązkowe, dopuszczające pojazd do ruchu. W myśl obowiązujących przepisów pojazd nie posiadający aktualnego badania technicznego nie może poruszać się po drogach publicznych. W razie kolizji, w momencie posiadania nieaktualnego badania technicznego, nasz ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania z tytułu poniesionej szkody (ubezpieczenie AC), nie pokryje również szkód wyrządzonych innym użytkownikom ruchu (ubezpieczenie OC). W przypadku wyrządzenia szkody w innym pojeździe, odszkodowanie wypłaci Fundusz Gwarancyjny, który w następnym kroku zwróci się do nas z regresem, czyli wystąpi o zwrot wypłaconego odszkodowania i nałoży na nas karę pieniężną.

Badania techniczne pojazdów osobowych, ciężarowych i autobusów

Wykonujemy badania pojazdów "zabytkowych", historycznych i unikatowych, pojazdów zasilanych gazem LPG i CNG oraz pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Jeżeli posiadasz już zarejestrowany pojazd "SAM" i chcesz wykonać kolejne badanie techniczne to możesz wykonać je u nas. Jeżeli posiadasz pojazd zabytkowy i chciałbyś dowiedzieć się co należy zrobić aby przywrócić go do ruchu zgłoś się do nas.

Badania techniczne na zlecenie

Kupujesz samochód, autobus, motocykl i chciałbyś dowiedzieć się w jakim jest stanie technicznym ? Nic prostrzego jak zwrócić się z tym do nas. Wykonamy badanie techniczne i wskażemy słabe punkty pojazdu.

ZDJĘCIA

portfolio img 4

Parking dla klientów

Główna
portfolio img 4

Ścieżka diagnostyczna

Główna
portfolio img 4

Sprzęt polskiej produkcji

Główna
portfolio img 4

Brama dla samochodów ciężarowych

Główna

KONTAKT

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Gdańska.22 243 24 66

kontakt@oskpchajtowicz.pl

ul. Kolejowa 236 Dziekanów Leśny, 05-092 Łomianki

GPS 52.352738, 20.853693